Warunki dostawy suplemetów diety CaliVita

Dostawa CaliVita DHLcalivita poczta polska

Wysyłka produktów CaliVita kurierem DHL - zapis do klubu CaliVita

1 - 2 dni robocze

Płatność Przelewy24: 14 PLN

Płatność za pobraniem: 14 PLN

Płatność przelewem: 0 PLN

Wysyłka produktów CaliVita Pocztą Polską - bez zapisu klubu CaliVita

2 - 4 dni robocze

Płatność Przelewy24: 12 PLN

Płatność za pobraniem: 12 PLN

1. Wszystkie zamówienia płatne przy odbiorze złożone do godziny 14 realizowane są w ciągu 1-2 dni roboczych (większość przesyłek płatnych przy odbiorze dociera do Państwa następnego dnia roboczego).

2. O każdej zmianie statusu zamówienia (potwierdzenie zamówienia, otrzymanie wpłaty, korekty...) będziemy informować poprzez powiadomienia e-mail.

3. Aby przystąpić do klubu CaliVita, Twoje Pierwsze zamówienie  powinno przekraczać  85 PLN i realizowane jest wyłącznie za pośrednictwem kuriera DHL, który dostarczy również do podpisu Kartę Zgłoszenia. Jeden egzemplarz, należy przekazać Kurierowi DHL. Do wyboru mają Państwo Płatność Przelewy24 - 14 zł jak i Płatność przy odbiorze 14 zł.

4. Wysyłka GRATIS za zakupy minimum 200 PLN na terenie Polski.

Dostawa na terenie UE przy zamówieniu za minimum 100 Euro (suma produktów przed rabatami i promocjami) jest DARMOWA .

5. W przypadku podania błędnego adresu odbiorcy przesyłki lub odmowy przyjęcia przesyłki bądź świadomego uchylenia się odbiorcy od jego przyjęcia, Firma Calivita oraz Dystrybutor - Sklep modnieizdrowo24.pl ma prawo po wezwania do odbioru przesyłki, obciążyć zamawiającego kosztami, jakie poniosła w związku z próbą jej dostarczenia. 


Najczęściej kupowane