Liver Aid CaliVita

Cena klubowa

Liver Aid CaliVita®. Wątroba – jeden z najbardziej skomplikowanych i niezbędnych do życia narządów ciała. Pełni funkcję potężnej fabryki produkującej ważne dla życia substancje, a zarazem przetwórni i oczyszczalni organizmu. Z tego względu jej ochrona wymaga szczególnej uwagi.

Więcej szczegółów

206,00 zł

-68,00 zł

274,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Opakowanie100 kapsułek
Dawkowanie1-2 kapsułki dziennie po posiłku
Wysyłka od CaliVita International - PolskaPoczta Polska lub DHL. Darmowa dostawa - płatność przelewem lub od 200 PLN.
ProducentCaliVita® International, Berlin, Connecticut 06037, USA
DystrybutorPOLFIT Sp. z o.o, ul. Warszawska 547, 05-083 Wojcieszyn
Kod produktuCV0168
UwagiSuplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Osoby z problemami zdrowotnymi, przyjmujące leki, kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.
Warunki przechowywaniaProdukt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Więcej informacji

Liver Aid CaliVita - zdrowa wątroba

.Wątroba to jeden z narządów ciała, który jest niezbędny do życia, ale który zarazem jest jednym z najbardziej skomplikowanych, który to oczyszcza organizm i który produkuje ważne dla naszego organizmu substancje. Odpowiednia ochrona wątroby to bardzo ważna rzecz, o jakiej powinien pamiętać każdy z nas. Na pewno Liver Aid to doskonałe rozwiązanie, które z całą pewnością okaże się być bardzo pomocne przy odpowiedniej pracy wątroby. 

W swoim składzie preparat ten posiada między innymi cholinę, która pozwala zachować prawidłowy metabolizm tłuszczy i homocysteiny. Co więcej, znajdziemy tam także ekstrakt z owocu Ostropestu plamistego, czyli sylimarynę, która wpływa na funkcje wątroby, która wspomaga trawienie, jak również i oczyszcza organizm. Nie może zabraknąć w Liver Aid chromu - zapewniającego odpowiedni metabolizm mikroskładników odżywczych, jak również i selenu, który jest oksydantem biorącym udział w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Dodatkowo także suplement ten wzbogacony został o L - cysteinę, L - ornitynę, L - metioninę, L - argininę, L - karnitynę, a także kwas alfa - ketoglutarowy i kwas alfa - liponowy. 

Liver Aid CaliVita sprawdzi się szczególnie w przypadku osób chcących wzmocnić prawidłowe funkcjonowanie wątroby, u osób będących na dietach oczyszczających i odchudzających. Wystarczy 1 - 2 kapsułek dziennie po posiłku, by nasza wątroba mogła pracować tak, jak należy. Nie zaleca się przyjmować suplementu przez kobiety w ciąży, matki karmiące, jak również i osoby chorujące na opryszczkę i schizofrenię. 

Komu szczególnie polecamy Liver Aid:

  • Osobom chcącym wzmocnić prawidłowe funkcjonowanie wątroby.

  • Osobom będącym na dietach oczyszczających.

  • Osobom będącym na dietach odchudzających

Liver Aid

Substancje aktywne oraz skład Liver Aid:

Liver Aid

Składniki aktywne/1 kapsułka

L-arginina

100 mg

L-cysteina

100 mg

L-ornityna

100 mg

Metionina

100 mg

Kwas α-ketoglutarowy

100 mg

Ekstrakt z sylimaryny

60 mg

L-karnityna

50 mg

Cholina

25 mg

Kwas α-liponowy

12 mg   

Chrom

25 µg

Selen

10 µg

Pozostałe składniki:  kapsułka żelatynowa, celuloza mikrokrystaliczna, mąka ryżowa,  kwasy tłuszczowe (kwas stearynowy), sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu), dwutlenek krzemu

Sposób użycia: 1-2 kapsułki dziennie po posiłku

Polecane linki:

Produkty powiązane

Pobierz