Obniżka! Rhodiolin Zobacz większe

Rhodiolin CaliVita

Cena klubowa

Rhodiolin CaliVita® na stres. Próba sprostania wymaganiom w pracy, w szkole, na uczelni i w domu, konflikty, problemy finansowe, szybkie tempo życia, zanieczyszczenie środowiska – z tymi czynnikami wiąże się zwykle duży stres, który w perspektywie długiego czasu jest niekorzystny dla naszego organizmu.

Więcej szczegółów

produkt dostępny

155,00 zł

-51,00 zł

206,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Opakowanie120 tabletek
Dawkowanie1-2 kapsułki dziennie pół godziny przed posiłkiem
Wysyłka od CaliVita International - PolskaPoczta Polska lub DHL - darmowa wysyłka powyżej 400 PLN
ProducentCaliVita® International, Berlin, Connecticut 06037, USA
DystrybutorPOLFIT Sp. z o.o, ul. Warszawska 547, 05-083 Wojcieszyn
Kod produktuCV0128
UwagiSuplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Osoby z problemami zdrowotnymi, przyjmujące leki, kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.
Warunki przechowywaniaProdukt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Więcej informacji

Rhodiolin CaliVita

Żyjemy w ciągłym zabieganiu, w permanentnym stresie, w poczuciu, że trzeba więcej, mocniej, szybciej. To często sprawia, że nasze nerwy nie wytrzymują, my wybuchamy, jesteśmy niczym tykająca bomba. Idealnym rozwiązaniem w takich sytuacjach jest Rhodiolin, który zapewnia organizmowi wewnętrzny spokój, jak również i pełne ukojenie nerwów. Głównym składnikiem tego produktu jest różeniec górski, który wykazuje bardzo silne działanie mające na celu wspomóc organizm w sytuacjach stresowych i przy zwiększonym wysiłku fizycznym. Zażywając Rhodiolin wspomagamy pracę układu nerwowego, prawidłowe krążenie, jak również i zaopatrywanie komórek w substancje odżywcze i tlen, a także ochronę organizmu przed stresem oksydacyjnym. Dodatkowo w preparacie tym znajduje się także cynk, który wpływa na procesy poznawcze, wspomaga ochronę komórek przed działaniem wolnych rodników, a także zapewnia piękny wygląd skórze, włosom i mocnym paznokciom. 

Bez wątpienia preparat ten jest doskonałym rozwiązaniem dla osób żyjących w ciągłym stresie, narażonych na zwiększony wysiłek fizyczny i umysłowy, mających małe pokłady energii, ciągłe znużenie i osłabienie organizmu. To idealny specyfik dla sportowców, osób aktywnych i ludzi pragnących uzyskać więcej witalności na każdy dzień.

olej z wiesiołka

Komu szczególnie polecamy Rhodiolin CaliVita:

  • Osobom narażonym na stres

  • W okresie zwiększonego wysiłku umysłowego i fizycznego.

  • Osobom odczuwającym niedobór energii.  

  • Sportowcom

  • Osobom mającym problemy z zasypianiem

Substancje aktywne oraz skład Rhodiolin:

Rhodiolin

Składniki aktywne/1 kapsułka:

Różeniec górski:

100 mg

Cynk

5 mg

Pozostałe składniki: kapsułka żelatynowa (żelatyna, woda, glicerol), celuloza mikrokrystaliczna

Sposób użycia: 1 - 2 kapsułki dziennie przed posiłkiem

Polecane linki Rhodiolin:

Produkty powiązane

Pobierz