Zestaw - Paraprotex, Ac Zymes, Nopalin Zobacz większe

Zestaw Kuracja - Paraprotex, AC Zymes, Nopalin

Cena klubowa

Klasyczna kuracja oczyszczająca z grzybicy i pasożytów opracowna przez Prof. Valeria - Sedlak-Vadoc. Pasożyty, drożdżaki (grzybica) oraz bakterie chorobotwórcze mogą być przyczyną wielu chorób oraz dolegliwości na tle alergicznym. Zestaw (Paraprotex, AC Zymes, Nopalin) powstał, aby dbać o nasz przewód pokarmowy. 

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

356,15 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Wysyłka od CaliVita International - PolskaPoczta Polska lub DHL - darmowa wysyłka powyżej 400 PLN
ProducentCaliVita® International, Berlin, Connecticut 06037, USA
Kod produktuCV0300
UwagiSuplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Osoby z problemami zdrowotnymi, przyjmujące leki, kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.
Warunki przechowywaniaProdukt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Więcej informacji

Zestaw trzech produktów AC Zymes, ParaProtex, Nopalin - dawkowanie i kuracja

Ac- Zymes

Więcej informacji -  Ac Zymes 

ParaProtex

Więcej informacji -  ParaProtex

Nopalin

Więcej informacji - Nopalin

  • 1. Dawkowanie profilaktyczne ParaProtex, Nopalin, AC Zymes.

  • 2. Prof. Valeria Szedlak-Vadocz

  • 3. Kuracja oczyszczająca  zalecana przez prof. Szedlak-Vadocz -  dawkowanie

  • 4. Dieta podczas kuracji 

1. Dawkowanie profilaktyczne, zgodne z opisem na preparacie, skierowane dla osób zdrowych, chcących dbać o sprawność organizmu i przyczynić się do jego utrzymania:

AC Zymes1 kapsułka dziennie między posiłkami  

ParaProtex1 - 2 tabletki dziennie z posiłkiem

Nopalin - 1 tabletka 3 razy dziennie między posiłkami, popijając dużą ilością wody (1-2 szklanki) 

2. Prof. Valeria Szedlak-Vadocz (Przewodnicząca Zespołu Doradców Medycznych CaliVita).

Dr n. med. Valeria Szedlak-Vadocz urodziła się w węgierskiej rodzinie  w Wojwodinie w Jugosławii 18 grudnia 1946 r. W kwietniu 1971 roku ukończyła studia magisterskie na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Nowojorskiego (Wojwodina, Jugosławia), gdzie rozpoczęła również pracę zawodową i nadal pracuje jako profesor zwyczajny. Zajmuje się edukacją studentów medycyny, studentów stomatologii, a także opiekuję się studentami studiów podyplomowych i doktorantami. W czasie swojej trzydziestoletniej pracy zawodowej prof. Szedlak-Vadocz uzyskała stopień naukowy z biochemii lekarskiej (1978), z medycyny nuklearnej (1980) i z patofizjologii klinicznej (1986). Po zakończeniu własnych badań klinicznych i praktycznych w dziedzinie patologii układu moczowego, w 1986 r. uzyskała stopień doktora nauk medycznych. Od ponad 15 lat interesuje się również ziołolecznictwem, medycyną ortomolekularną, optymalnym sposobem odżywiania i suplementami żywieniowymi oraz tradycyjną medycyną chińską.

3. KURACJA zalecana przez prof. Valeria Szedlak-Vadocz- synergiczne działanie ParaProtex, Nopalin, AC Zymes

Kuracja będzie skuteczna jeżeli: będziemy regularnie stosować wskazane suplementy, przestrzegać odpowiedniej diety,  pić dużo wody min. 1,5/2 litry dziennie. Woda w diecie to również zupa, sok owocowy, owoce np. arbuz. Suplementy stosujemy w dawkach profilaktycznych - dawki profilaktyczne widoczne są na opakowaniu. Podczas kuracji możemy zwiększyć dawki. Dawki będą różnić się w stosunku do masy ciała dziecka a dorosłego człowieka:

AC Zymes -  1 kapsułka na ok. 20kg masy ciała.  Dla dziecka o wadze 40kg podajemy 2 x po 1 kapsułce dziennie z rana lub przed pierwszym posiłkiem. Osoba dorosła ok.80kg masy ciała - 2 x 2 dziennie. 
Dawkę liczymy analogicznie dla osób o innej masie ciała. 

Nopalin -   1 tabletka na ok. 20kg masy ciała. Dla dziecka o wadze 40kg podajemy 2 x po 1 kapsułce dziennie z rana przed 1 posiłkiem.
Dawkę liczymy analogicznie dla osób o innej masie ciała. 

ParaProtex - 1 na ok. 25kg masy ciała. Dla dziecka o wadze 40 kg 1,5 tabletki. Tabletkę możemy rozbić i dosypać do pokarmu (w temp. pokojowej). Dawkę liczymy analogicznie dla osób o innej masie ciała. 

Uwaga! Jeżeli stosujesz antybiotyki, leki - nie rozpoczynaj kuracji. Suplementy diety mogą osłabić działanie leków. Przed przystąpieniem do kuracji udaj się do lekarza. Nie przystępuj do kuracji podczas menstruacji, karmienia piersią lub w czasie ciąży! 

-----

ETAP I - PIERWSZY TYDZIEŃ  AC-Zymes oraz Nopalin 1 x 2  dziennie przed jedzeniem. 

Rozpoczynamy kurację produktem AC-Zymes lub synbiotyk AC Zymes Plus oraz Nopalin (można dołączyć produkt Liver Aid w celu odtruwania wątroby). Dopiero po tygodniu możemy dołączyć ParaProtex, cały czas suplementując AC- Zymes oraz Nopalin. 

Przed przystąpieniem do właściwej fazy oczyszczania za pomocą Paraprotex, warto uruchomić podstawowe kanały wydalnicze: jelita, wątrobę i nerki, aby mogły sprawnie usuwać toksyny powstałe w wyniku wybijania pasożytów z organizmu.  Podstawą do  oczyszczenia organizmu jest prawidłowa praca układu pokarmowego - perystaltyka jelit.   Jeżeli Twój organizm jest osłabiony, masz problemy z metabolizmem,  wzdęcia i problemy z wypróżnianiem - zastosuj AC Zymes oraz Nopalin min. dwa tygodnie przed dołączeniem Paraprotex do kuracji. Kuracja będzie miała pozytywny efekt tylko wtedy, gdy stosowane będą te 3 suplementy.   Nie pomijaj 1 ETAPU - to bardzo ważne. 

ETAP II DRUGI TYDZIEŃ:  Zaczynasz suplementację  Paraprotex, kuracja z zastosowaniem suplementu powinna trwać ok. 16 dni. Po tym czasie koniecznie zrób przerwę z  suplementacją ParaProtex.

1 - 3 dni kuracji - dawkowanie 1 tabletka PARAPROTEX na czczo popita szklanką wody.

Po I Etapie, Twoje jelita wstępnie oczyszczają organizm z toksyn.  AC Zymes oraz Nopalin stosujesz przez całą kurację w dawkach  profilaktycznych lub większych - dawkowanie według masy ciała opisane wyżej - punkt 3. Składniki Paraprotex'u mają wpływ na osłabienie i eliminację pasożytów – dlatego, podczas  Etapu II, warto rozpocząć kurację od małych dawek - 1 tabletka dziennie. Ważne jest, aby przyzwyczaić organizm do trujących organizm toksyn, wirusów, bakterii, grzybów i pasożytów, których stężenie w organizmie może się zwiększyć. Efektem ubocznym stosowania zbyt dużych dawek na początku kuracji może być: ból głowy, zawroty i nudności.  

4 - 6 dzień kuracji 2 tabletki PARAPROTEX 1 na czczo oraz 1 przed kolacją ( ok. godz 19)

W drugim tygodniu stosujemy większą dawkę ParaProtex'u nie zapominając o dalszej suplementacji AC Zymes oraz Nopalin w dawkach  profilaktycznych lub większych -wg. masy ciała.  AC Zymes, ma wpływ na budowę przyjaznej  mikroflory. Dostarcza niezbędnych bakterii, które utrzymują zdrową mikroflorę jelit. Nopalin - błonnik  - wspomaga perystaltykę jelit, oszyczając układ pokarmowy ze zbędnych toksyn. 

7 - 9 dzień kuracji  3 tabletki PARAPROTEX 1 na czczo, 1 przed obiadem, 1 przed kolacją (ok. godz 19). 

Podczas stosowania większych dawek ParaProtex'u popijaj tabletkę 1 szklanką wody. Dzięki temu tabletka się odpowiednio rozpuści Brak spełnienie tego warunku może spowodować gorsze rozpuszczanie toksyn i ostatecznie ich kumulację - pogorszenie samopoczucia, migrena, ból głowy, zawroty lub mdłości. Dostarczaj organizmowi odpowiednią ilość wody - ok. 2 litry . Woda to również zupa, soki owocowe, biała/zielona herbata itp. Podczas kuracji nie stosujemy kawy, słodkich lemoniad, fast-foodów, produktów przetworzonych, konserw. Dieta powinna być bogata w produkty świeże, nie dosładzane. 

10 - 12 dzień kuracji - dawkowanie 4 tabletki PARAPROTEX 1 na czczo, 1 przed obiadem, 2 tabletki przed kolacją ( ok. godz 19) 

Na tym etapie możesz zauważyć wypryski na ciele - Twój organizm usuwa zanieczyszczenia poprzez skórę. Organizm toleruje niewielką ilość wydalanych toksyn, miej jednak na uwadze, że lata choroby i osłabionego organizmu może uniemożliwić stosowanie większych dawek ParaProtex'u.   Odpowiedzialne za oczyszczanie układ wydalniczy i pokarmowy może nie nadążyć za wydalaniem toksyn, dlatego tak ważne jest wcześniejsze przygotowanie organizmu wstępnej regeneracji (AC Zymes, Nopalin)  Jeżeli Twoje samopoczucie pogorszy się stosując  4 tabletki,   kontynuuj suplementację lecz nie zwiększaj dawkowania ParaProtex'u. Na tym etapie możesz  zmniejszyć dawkowanie ParaProtex'u lub całkowicie zakończyć suplementacje tym produktem.  Najważniejsze jest Twoje samomopoczucie! Zrób przerwę   kontynuując suplementację AC Zymes i Nopalin a następnie jeszcze raz przystąp do kuracji oczyszczającej. Jeżeli czujesz się dobrze, kontynuuj kurację. 

13 - 15 dzień kuracji 5 tabletek  PARAPROTEX 2 na czczo, 1 przed obiadem, 2 tabletki przed kolacją ( ok. godz 19)

Jeżeli dotrwałeś do tej części kuracji- gratulacje. To znak, że Twój organizm jest silny!  Na tym etapie najmocniej usuwane są toksyny nagromadzone przez lata. Możesz zauważyć  trądzik, worki pod oczami, przebarwienia - to właśnie skóra  pierwsza  daje o sobie znać poprzez jej wygląd.  Kolejną oznaką usuwania toksyn może być nieświeży oddech i brzydki zapach potu. Może być to przyczyna nieprawidłowo funkcjonującej wątroby, która nie radzi sobie z pozbywaniem się toksyn z organizmu. Zastanów się nad suplementacją wcześniej wspomnianego produktu  Liver AidWątroba wychwytujee i rozkłada  substancje szkodliwe, wydalane przez nerki, dlatego warto stosować produkt w dawkach profilaktyczy przed przystąpieniem do kuracji oraz po zakończeniu. 

16 dzień kuracji PARAPROTEX  2 tabletki na czczo, 2 tabletki podczas obiadu,  2 tabletki przed kolacją ( ok. godz 19)

Jeżeli trzymałeś się opisanych  dawek, zużyłeś 45 tabletek ParaProtex'u. W opakowaniu zostało 55 tabletek - stosujemy 6 tabletek  przez ok. 9 dni do opróżnienia opakowania.  

ZAKOŃCZENIE KURACJI PARAPROTEX, AC ZYMES, NOPALIN

Aby prawidłowo zakończyć kurację, kontynuuj suplementację AC Zymes oraz Nopalin do wyczerpania produktów.

-- 

DZIECI - analogicznie stosujemy mniejsze dawki wg masy ciała np. ParaProtex - 1 na ok. 25kg masy ciała. Dla dziecka o wadze 40 kg 1,5 tabletki. Szczegóły podane wyżej - punkt 3 Kuracja.

W razie złego samopoczucia dziecka dawkę ParaProtex-u należy zmniejszyć! Warto także pamiętać o wspomaganiu układu immunologicznego w tym celu należy: Dla dzieci w wieku przedszkolnym podajemy naturalną Lion Kids C.

Starsze przedszkolaki mogą również wzmocnić organizm produktem Lion Kids Multiwitamina.

Dla dzieci w wieku szkolnym od 11 roku wskazana jest witamina C 500,

4. DIETA PODCZAS KURACJI PARAPROTEX, AC ZYMES, NOPALIN 

Przed rozpoczęciem kuracji powinno się wyeliminować z diety produkty takie jak: Słodycze, produkty z białej mąki, nadmiernej ilości spożywanych owoców (ze względu na fruktozę), napoje gazowane i alkoholowe, produkty smażone, kawa, konserwy.  Unikamy mięsa z grilla, fast food'ów, ciężkostrawnych ciast. Na czas kuracji warto unikać tych produktów. 

Podczas kuracji organizm może być obciążony wydalaniem toksyn, nie ma sensu dodatkowo zamęczać go ciężkostrawną dietą. Staramy się spożywać posiłki w godzinie od 9 rano - do 20 wieczorem - nie później. Organizm potrzebuje czasu na regenerację a nie nadmierne  trawienie. Spożywamy produkty surowe, gotowane na parze, lub delikatnie podsmażone.  Wskazane są zupy, wyciskane soki (nie pasteryzowane), herbata miętowa, biała, zielona, ryby, kasza, pestki i nasiona. 

Opisana kuracja służy celom informacyjnym i nie zastąpi porady lekarskiej. Wszystkie przedstawione produkty zaliczane są do suplementów diety, w przypadkach wątpliwych należy zasięgnąć opinii lekarskiej.  

Produkty powiązane