Obniżka! White Willow Zobacz większe

White Willow CaliVita

Cena klubowa

White Willow CaliVita® Właściwości kory wierzby białej są wykorzystywane od wieków w medycynie tradycyjnej, ze względu na zawarte w niej glikozydy salicylowe, które w organizmie człowieka przekształcone są do kwasu salicylowego bez negatywnych skutów na układ trawienny.

Więcej szczegółów

produkt dostępny

77,00 zł

-25,00 zł

102,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Opakowanie100 tabletek
Dawkowanie1-2 tabletki dziennie po posiłku popijając obficie ciepłą wodą. Po 4 tygodniach stosowania produktu należy zrobić przerwę w użyciu.
Wysyłka od CaliVita International - PolskaPoczta Polska lub DHL - darmowa wysyłka powyżej 400 PLN
ProducentCaliVita® International, Berlin, Connecticut 06037, USA
DystrybutorPOLFIT Sp. z o.o, ul. Warszawska 547, 05-083 Wojcieszyn
Kod produktuFL0071

Więcej informacji

While Willow- Biała Wierzba

Dla wszystkich osób szukających preparatu stanowiącego wzmocnienie dla organizmu, chcących wzmocnić swoje zdrowie zarówno fizyczne, jak również i psychiczne, a do tego troszczących się o swoje stawy, na pewno bardzo dobrym rozwiązaniem okaże się być White Willow, który swoje cenne właściwości zawdzięcza mocy kory białej wierzby. W medycynie tradycyjnej wykorzystuje się ją lecznictwie naturalnym. W korze zawarte są między innymi glikozydy salicylowe, które przekształcają się do kwasu salicylowego, bez wpływu na układ trawienny człowieka. White Willow działa na zdrowie fizyczne i psychiczne, odgrywa bardzo ważną rolę dla gospodarki hormonalnej człowieka, dba o zdrowe stawy, a także i wzmocnienie organizmu. 

Zaleca się przyjmowanie 1 - 2 kapsułek dziennie po posiłku przez okres czterech tygodni, po którym to należy zrobić przerwę w zażywaniu tego suplementu. Idealny produkt dla ludzi troszczących się o swoje zdrowie, dobre samopoczucie i witalność każdego dnia. Sprawdzi się zarówno wśród młodych ludzi ciężko pracujących, wśród studentów, ale również i wśród seniorów, który nawet mimo upływającego czasu, chcą cieszyć się dobrym zdrowiem i jeszcze lepszą kondycją. 

white willow

Składniki White Willow polecamy:

  • uśmierza ból, 

  • ma wpływ na obniżenie gorączki

  • wzmacnia organizm, korzystnie wpływa na gospodarkę hormonalną

  • oczyszcza krew

  • zapobiega stanom zapalnym, wspiera zdrowie stawów

Substancje aktywne oraz skład White Willow CaliVita:

White Willow

Składniki aktywne/1 kapsułka:

Kora białej wierzby (Salix alba) (75,2%)

400 mg

Pozostałe składniki:  kapsułka żelatynowa, celuloza mikrokrystaliczna,  dwutlenek krzemu,  sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu)

Sposób użycia: 1-2 kapsułki dziennie po posiłku popijając obficie ciepłą wodą. Po 4 tygodniach stosowania produktu należy zrobić przerwę w użyciu.

Uwaga! Najlepiej przestrzegać zalecanego dawkowania. Produkt nie wolno podawać dzieciom, młodzieży oraz osobom uczulonym na salicylany lub inne niesterydowe leki przeciwzapalne.

Kobiety w ciąży oraz karmiące piersią nie powinny przyjmować tego produktu. 

Polecane linki White Willow:

Produkty powiązane

Pobierz