Obniżka! Strong Bones 250 Zobacz większe

Strong Bones 250 CaliVita

Cena klubowa

Wapń i magnez na kości i mięśnie

Jednym z podstawowych czynników decydujących o mocnej strukturze szkieletu jest odpowiednia zawartość składników mineralnych w organizmie.

Więcej szczegółów

produkt dostępny

124,00 zł

-41,00 zł

165,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Opakowanie250 tabletek
Dawkowanie1-2 kapsułki dziennie na noc.
Wysyłka od CaliVita International - PolskaPoczta Polska lub DHL - darmowa wysyłka powyżej 200 PLN
ProducentCaliVita® International, Berlin, Connecticut 06037, USA
DystrybutorPOLFIT Sp. z o.o, ul. Warszawska 547, 05-083 Wojcieszyn
Kod produktuFL0028

Więcej informacji

Strong Bones 100 CaliVita

Mocne, zdrowe kości to podstawa, na której opiera się cały nasz szkielet i który wpływa na cały nasz aparat ruchu. Chcąc zadbać o mocne kości, musimy dostarczyć im odpowiednie składniki mineralne. Niezwykle ważna jest odpowiednia podaż składników zarówno w fazie wzrostu, ale również i po jej zakończeniu, by nie doszło do zbyt szybkiego ubytku poszczególnych składników mineralnych. Idealnym rozwiązaniem jest Strong Bones, który dostarcza wszystkiego, co najlepsze, aby te kości mogły cieszyć się jak najlepszym stanem przez bardzo długi czas. Aby zachować prawidłową strukturę kostną, taki suplement diety, który jest bogaty w wapń i magnez, stanowi najlepsze z możliwych rozwiązanie. Co więcej, pierwiastki te, oprócz wpływu na kości, mają także bardzo duże znaczenie w innych procesach. Wapń wpływa na funkcjonowanie mięśni, za odpowiedni przekaz nerwowy, czy za krzepnięcie krwi. Magnez z kolei odgrywa istotną rolę dla układu nerwowego i dla naszych mięśni. 

Rozwiązanie Strong Bones to idealny suplement diety dla osób pragnących cieszyć się mocnymi i zdrowymi kośćmi przez długie lata. Jedna do dwóch kapsułek dziennie na noc wystarczą, by zagwarantować naszym kościom wszystko to, co najlepsze. 

arginina

Komu szczególnie polecamy Strong Bones 100 CaliVita?

  • Wszystkim, którzy w młodym wieku pragną osiągnąć wysoką szczytową masę kostną.

  • Osobom w średnim wieku oraz starszym pragnącym zachować prawidłową strukturę kości i zmniejszyć tempo utraty masy kostnej.

  • Osobom prowadzącym siedzący tryb życia.

  • Osobom niespożywającym produktów mlecznych.

  • Palaczom tytoniu oraz osobom spożywającym duże ilości kawy oraz napojów gazowanych zawierających fosforany.

Substancje aktywne oraz skład Arginine Plus:

Strong Bones 100

Składniki aktywne/1 kapsułka:

Wapń

600 mg

Magnez

300 mg

Mangan

0.6 mg

Pozostałe składniki: węglan wapnia, tlenek magnezu, kapsułka żelatynowa (żelatyna, woda), substancja przeciwzbrylająca: kwasy tłuszczowe (kwas stearynowy); sól magnezowa kwasu cytrynowego (cytrynian magnezu), bursztynian magnezu; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu; sól wapniowa kwasu cytrynowego (cytrynian wapnia), diglicynian magnezu, octan wapnia.

Sposób użycia: 2 kapsułki dziennie na noc

Polecane linki Strong Bones 100

Produkty powiązane

Pobierz