Obniżka! Digestive Enzymes Zobacz większe

Digestive Enzymes CaliVita

Cena klubowa

Zawarta w produkcie kurkuma dba o komfort trawienny, produkcję enzymów trawiennych, prawidłową pracę wątroby. Z kolei nasiona kopru wspomagają oczyszczanie organizmu, pracę układu wydalniczego, są pomoce przy wzdęciach. Produkt zawiera również pankreatynę - mieszaninę najważniejszych enzymów trawiennych trzustki, pepsynępapainę uzyskiwaną z owocu papai, a także diastazę.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

101,00 zł

-33,00 zł

134,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Opakowanie100 tabletek
Dawkowanie1-2 tabletki dziennie z posiłkiem.
Wysyłka od CaliVita International - PolskaPoczta Polska lub DHL - darmowa wysyłka powyżej 400 PLN
ProducentCaliVita® International, Berlin, Connecticut 06037, USA
DystrybutorPOLFIT Sp. z o.o, ul. Warszawska 547, 05-083 Wojcieszyn
Kod produktuCV0127
UwagiSuplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Osoby z problemami zdrowotnymi, przyjmujące leki, kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.
Warunki przechowywaniaProdukt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Więcej informacji

Digestive Enzymes - enzymy trawienne

Wszystko to, co jemy - wykorzystywane jest jako składniki odżywcze w poszczególnych funkcjach życiowych. Aby to jednak było możliwe, konieczny jest właściwy proces trawienia. W skład preparatu Digestive Enzymes wchodzą enzymy trawienne, substancje pochodzenia roślinnego, pankreatynę, pepsynę, papainę i diastazę. Co więcej, w składzie znajdziemy także nasiona kopru włoskiego mające wpływ na układ wydalniczy, na oczyszczenie organizmu i na walkę ze wzdęciami, kurkumę, która wspiera pracę wątroby, stymuluję produkcję enzymów trawiennych i zapewnia pełen komfort trawienia.

Digestive Ezymes polecany jest osobom chcącym wzmocnić układ pokarmowy, szczególnie tym, którzy w swojej diecie posiadają ciężkostrawne produkty. Zaleca się stosowanie jednej do dwóch tabletek dziennie, do spożycia wraz z posiłkiem. Nie zaleca się przyjmować więcej, ni zalecana dawka. W przypadku wrzodów żołądka dana osoba powinna skonsultować się z lekarzem w sprawie zażywania tego suplementu.

digestiveenzymes

Komu szczególnie polecamy Digestive Enzymes:

  • Wszystkim osobom, które chcą wspomóc funkcjonowanie układu pokarmowego

  • Osobom, które spożywają ciężkostrawne produkty

Substancje aktywne oraz skład Digestive enzymes:

Digestive Enzymes

Składniki aktywne/1 tabletka:

Pankreatyna

75mg

Nasiona kopru (Foeniculum vulgare)

75mg

Kurkuma- Ostryż długi (Curcuma longa)

37,5mg

Kwas L-glutaminowy

25mg

Pepsyna

17,5mg

Bromelaina

12,5mg

Proteaza

7,5mg

Papaina

5mg

Diastaza( z jęczmienia)

10mg

Pozostałe składniki: węglan wapnia, celuloza mikrokrystaliczna, kwasy tłuszczowe (kwas stearynowy), skrobia ryżowa, sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu), szelak, talk.

Sposób użycia: 1-2 tabletki przed lub z posiłkiem.

Polecane linki Digestive Enzymes:

Produkty powiązane

Pobierz