Obniżka! Bee Power CaliVita Zobacz większe

Bee Power CaliVita

Cena klubowa

Bee Power CaliVita® Mleczko pszczele to królewski dar z ula niezwykle korzystny dla organizmu człowieka. To koncentrat substancji odżywczych, który sprawia, że królowa może przeżyć 3-4 lata, podczas gdy zwykłe robotnice – nie spożywające go - tylko 4-6 tygodni! Preparat Bee Power uzupełnia dietę w cenne mleczko pszczele zawierające standaryzowaną ilość kwasów HDA.

Więcej szczegółów

produkt dostępny

54,00 zł

-18,00 zł

72,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Opakowanie50 kapsułek
Dawkowanie1-3 kapsułki dziennie pół godziny przed posiłkiem
Wysyłka od CaliVita International - PolskaPoczta Polska lub DHL - darmowa wysyłka powyżej 400 PLN
ProducentCaliVita® International, Berlin, Connecticut 06037, USA
DystrybutorPOLFIT Sp. z o.o, ul. Warszawska 547, 05-083 Wojcieszyn
Kod produktuFL0042
UwagiSuplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Osoby z problemami zdrowotnymi, przyjmujące leki, kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.
Warunki przechowywaniaProdukt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Więcej informacji

Bee Power CaliVita - Mleczko Pszczele

Mleczko pszczele Bee Power inaczej zwany jest mleczkiem pszczelim. Jest substancją, którą karmione są larwy i królowa przez pszczoły robotnice. W środowisku pszczelarskim jest to prawdziwe złoto, które dostarcza do diety mleczko pszczele, w składzie którego znajdują się między innymi odpowiednie ilości kwasów HDA. Uważa się, że mleczko pszczele stanowi naturalny, sprawdzony afrodyzjak. 

Komu poleca się stosowanie Bee Power? Z pewnością osobom, które pragną postawić na naturalne wzmocnienie dla organizmu, bez korzystania z preparatów, które w swoim składzie mają nienaturalne składniki. Każdy, kto chce wprowadzić do diety mleczko pszczele, na pewno z tego suplementu powinien skorzystać. Zaleca się przyjmowanie jednej kapsułki, na około pół godziny przed posiłkiem. Ze względu na to, że produkt ten może uczulać, w przypadku wystąpienia reakcji alergicznej, należy natychmiast odstawić zażywanie tego suplementu. Produkt należy przechowywać w chłodnym miejscu, gdy rozkłada się w temperaturze pokojowej. 

mleczko pszczele certyfikaty

Komu szczególnie polecamy Bee Power CaliVita:

  • Osobom poszukującym naturalnego wzmocnienia organizmu

  • Osobom chcącym uzupełnić codzienną dietę w cenne mleczko pszczele

Substancje aktywne oraz skład Bee Power:

Bee Power - Mleczko Pszczele

Składniki aktywne/1 kapsułka:

Mleczko pszczele (6% HDA)

(ekwiwalent 150 mg mleczka świeżego)

50 mg

Pozostałe składniki: mąka ryżowa, kapsułka żelatynowa

Sposób użycia: 1 - 3 kapsułki dziennie 1/2 godziny przed posiłkiem

Produkty powiązane

Pobierz