Home / Uncategorized / Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz środka, który zlikwiduje ten kłopot oraz polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!
18 listopada, 2018

Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz środka, który zlikwiduje ten kłopot oraz polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to że najpopularniejszy kłopot, z którym systematycznie konfrontują się teraz nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Okolicznością może być zła dieta oraz słabe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w obecnym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w pewnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i skuteczność olejku, który poprawia ich wygląd oraz organizację. Dzięki odpowiednio dobranemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i wspomagającą ochronę dla włosów. Co istotne, znakomicie kształtują się i dla osób, jak i dla ludzi, stając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, że wszelki olejek oraz wyciąg całości zupełnie odrębną rolę, działając na inny element włosa:

– biorąc go do wzrostu,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Działają w tym zawarte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii oraz argininę. To dziś owe składniki przesądzają o wydajnym funkcjonowaniu materiału także zajmują silne znaczenie w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wydawaniu, a co za tym chodzi, choćby do 60% obniżając ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo-Shampoo

Vivese Senso-Duo Oil 2