Home / Uncategorized / Śniłeś o idealnej formie, jednakże trudno o taki rezultat? Wypróbuj nowoczesnych suplementów!
9 października, 2019

Śniłeś o idealnej formie, jednakże trudno o taki rezultat? Wypróbuj nowoczesnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i hamuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus i najpiękniejsze aktywne składniki dają Ci gwarancję, że Twój testosteron, na który właśnie ciężko pracowałeś, nie poprawi się w estrogen.

WYDAJNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i zwiększ rezultaty swoich treningów. Cerberus umożliwi Ci wykuć mięśnie ze byliśmy oraz dobrze je wyrzeźbić. Zwiększenie moce i wielkości jeszcze przenigdy nie istniałoby oczywiście popularne i duże.
Cerberus

Jeżeli planujesz wyzwolić w sobie bestię, musisz zwiększyć poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że jest enzym, aromataza, który kupi na konwersję androgenów (w tym testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym ten jest wtedy Twoim wrogiem. Cerberus jest silnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zauważysz jak Twoje mięśnie pracują bardziej efektywnie. Zobaczysz jak zamienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia efekty kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Wzmaga ilość hormonu wzrostu we natur
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus zawiera unikalną zastrzeżoną mieszankę składników EstroBlock, która blokuje produkcję estrogenu i chroni poziom testosteronu na górnym stopniu. To wszystko bez końców ubocznych. Dla maksymalnego efektu stosuj zgodnie z preparatem Somatodrol.

Antoni Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jak młody chłopak postępował w piłkę nożną. Kontuzja spowodowała, że dotarłem na siłownię. Zaprezentowało się, że istnieje skłonności do realizowania swojej opinii. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata wytężonej pracy nad własnym mięsem i doborem prawidłowej diety nauczyły go jak dobrze troszczyć się o siebie. Tę umiejętność przekazuje naszym podopiecznym.

Cerber to spory mityczny trzygłowy pies.
Cerberus aby Somatodrol ułatwi Ci wyzwolić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Sprawdź!

Iridium Labs new

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )