Home / Uncategorized / Moda która nas otacza
28 maja, 2015

Moda która nas otacza

Tagi: , , , ,

Spora ilość pań ma spore kompleksy na tle swojej wagi – nierzadko nie mają one nawet małego odzwierciedlenia w prawdziwym świecie, ale nie ma żadnego sensu jakoś się oszukiwać – całkiem często jest tak, że faktycznie kobiety mają o kilka kilogramów za dużo. Na całe szczęście istnieją naprawdę fajne rozwiązania, które to powodują, iż można prezentować się o wiele szczuplej. Ba, w bardzo wielu przypadkach całkiem szczupłe kobiety przez źle dobrane ubrania mogą wyglądać na sporo cięższe niźli w rzeczywistości. Ubiór jest bardzo ważny!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Sandaly-277.html

Bez dwóch zdań ubrania muszą być jednego koloru – naturalnie nikt nie mówi, że odpadają różnego rodzaju odcienie takiego samego koloru, nie ma sensu przesadzać, w owej kwestii panuje całkowita wolność. Oprócz tego niech odcień naszego wdzianka podkreśli naszą karnację, to wszystko co w niej najlepsze. Czarne spodnie i beżowa bluzka? To kiepskie połączenie, które nie dość, iż prezentuje się niezbyt korzystnie nawet na chudej kobiecie, to jeszcze pogrubia.

A w przypadku szerokich ramion trzeba unikać poduszek, najróżniejszych żabotów oraz falban. Jeśli zaś wchodzą w rachubę wąskie biodra i bardzo rozbudowana klatka piersiowa, warto nałożyć szeroką spódnicę, oprócz tego top wraz z dekoltem – w tzw. literę V. Nierzadko kobiety chcą ukryć brzuch, i nie tylko jeśli są w ciąży. W owym celu warto założyć spódnicę bez kieszeni, a także większą bluzkę. Choć ostatnimi czasy panuje swoista moda na duże pośladki, to jednakże jeżeli któraś z kobiet chce takowe ukryć, powinna zakładać spodnie poniżej naturalnej talii, naturalnie mowa w tym momencie o spodniach z paskiem. I do tego szpilki – nie są wygodne, lecz przynajmniej powodują, że możemy wyglądać na http://love-love24.com.pl
kilka kilo mniej.