Home / Uncategorized / Follixin – niewątpliwy gigant wśród preparatów na włosy! Sprawdź juz dzisiaj!
8 listopada, 2018

Follixin – niewątpliwy gigant wśród preparatów na włosy! Sprawdź juz dzisiaj!

Łysienie jest przedmiotem wielu ludzi, nie jedynie w dojrzalszym wieku. Czasami problem z grupą włosów pojawia się i u kobiet i dobrze nie są to rzadkie przypadki. Follixin jest suplementem diety przeznaczonym przede każdym dla ludzi, lecz nie jest żadnych przeciwwskazań mówiących, że nie mogą z niego pobierać i kobiety. Jego skład został tak dobrany, że oddziałuje na układ holistycznie poprzez zmienianie sposobu zachodzenia kilku procesów, co łącznie przekłada się nie tylko na indywidualną ochronę przed wypadaniem włosów, ale też zdecydowanie poprawia kondycję włosów. 

Przyczyny wypadania włosów zwalczane przez Follixin

Najważniejszą podstawą wypadania włosów jest wiek. Z rozwojem lat procesy metaboliczne trwające w postaci głowy wydają się coraz mniej funkcjonalne, przez co organizm nie radzi sobie z prawidłowym odżywianiem cebulek włosowych. Naturalną konsekwencja takiego stanu kwestii jest początkowo zmniejszanie się włosów, utrata przez nie połysku i łamliwość, co w niewielkim czasie zamienia się po prostu w wypadanie włosów. Proces z czasem postępuje oraz w mieszkanie traconych włosów nowe włosy stoją w znacząco mniejszym zakresie. Owłosienie głowy stoi się najpierw rzadkie, potem niepełne, natomiast na boku zostajemy bez włosów i nie posiada obecnie powrotu do okresu przed początkiem łysienia. 

Follixin oparty jest o właściwe wyciągi roślinne oraz system witamin, wpływających dodatnio na włosy.

BioactiveHairRegrowth Blend; sok ze skrzypu polnego (Equisetum arvense) 19% związków krzemowych; sok z pokrzywy (Urtica dioica); hydrolizowany kolagen; l-cysteina; kwas askorbinowy( witamina C); cynk; witamina E; niacyna; kwas pantotenowy; witamina B6; witamina B2; witamina B1miedź; kwas foliowy; biotyna; witamina B12

Jak większość suplementów diety, Follixin należy przyjmować bezpośrednio przed posiłkiem, a dużo w jego trakcie. Spożycie dużej części płynów zaraz po połknięciu kapsułki jest dużo wartościowe.

W zwykłej terapii należy stosować dwie kapsułki dziennie przy różnych posiłkach. Najlepiej po jednej przy kolacji oraz przy śniadaniu. Początkowe efekty kuracji można usłyszeć po około 3 tygodniach od przyjęcia pierwszej pigułki. Dawanie większych dawek specyfiku nie stanowi w stanie zwiększyć aktywności suplementu.

flexin 500

Goji Berry 500

Flexin 500