Home / Uncategorized / Flexin 500 – Wylecz ból stawów i odzyskaj całkowitą sprawność dzięki nowoczesnej formule!
7 listopada, 2018

Flexin 500 – Wylecz ból stawów i odzyskaj całkowitą sprawność dzięki nowoczesnej formule!

Suplement diety Flexin 500 podawany jest na ból stawów.

Posiada postać tabletek. Preparat ten wspomaga regenerację chrząstki stawowej, działa przeciwbólowo również używa służenie przeciwzapalne, oraz zabezpiecza chrząstkę stawową przed wykorzystaniem na wynik codziennego funkcjonowania. Ponadto Flexin 500 poprawia zdolność przemieszczania się także jest polecany osobom, jakie używają kilkoro ruchu m.in. przez siedzący sposób życia, przekroczyły 45 rok wzrastania i chcą ochrony stawów, doznały urazu stawów i wciąż towarzyszy im żałuj, uprawiają sport oraz co wewnątrz czym idzie ich boje są nadmiernie obciążone oraz wymagają regeneracji.

W zestawie preparatu Flexin 500 znajdują się następujące substancje: siarczan glukozaminy x 2KCl 533mg,celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), sok z kadzidłowca DER 6,1 (60% boswellic acid) 20mg, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), witamina C 10 mg, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca); kapsułka Flexinu 500 robi się z żelatyny i wody.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie Flexinu 500 powinno wykonywać się tak, jak zalecił specjalista lub zgodnie z wieściami widocznymi na ulotce.

Zalecana porcja suplementu Flexin 500 do użytkowania w procesie dnia to 3 razy dziennie po 1 pigułce w trakcie posiłku, popijane wielką sumą wody.

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem preparatu należy poznać się z myślą ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z specjalistą czy farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergię na wolny składnik suplementu. Flexin 500 należy przechowywać w polu ważnym dla niemowląt. Przed przyjęciem należy zobaczyć datę pozycje na opakowaniu. Nie chodzi przekraczać zapraszanej do spożycia w przeciągu dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie potrafią być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

flexin 500

Flexin-500

GojiBerry500