Home / Uncategorized / Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu masz możliwość doprowadzić większość dam do szaleństwa.
7 listopada, 2018

Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu masz możliwość doprowadzić większość dam do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło i Twoja partnerka nie była w wszyscy zaspokojona? Kobiety potrzebują wiele czasu, by czuć pełną radość z stosunku i przeżyć orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk to wiesz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja partnerka starała Ci się powiedzieć, iż co nie problem, co również wiesz, że nie udało Ci się jej w szerocy zaspokoić. Jeżeli zdarza Ciż się toż częściej, ona chyba w końcu stracić cierpliwość.

Długi seks sprzedaje się być kluczem do udanego związku. Twoja partnerka może opowiedzieć o Tobie oraz Twoich „łóżkowych wyczynach” naszym znajomym, jeśli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej oczekiwaniom.

Na wesele jest możliwość, który znakomicie rokuje. Niewykluczone, że ze moją znajomą w łóżku wytrzymasz dłużej niż jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą wejść do historii.

Formuła Climax Control może wykonać, że będziesz w kształcie dłużej uprawiać sex aniżeli przed przystąpieniem kuracji. Ten dodatkowy czas jest nadzieję zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o obejmującym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie związku to wkrótce szybko nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz brał szansę kontynuowania zabawy (jeśli tylko Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Możesz nim kierować. Już nie będziesz potrzebował zwalniać tempa, żeby zatrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł wykonywać sex tak długo jak chce o tym Twoja partnerka.

ClimaxControl

derminax

femmax