Home / problemy z potencją / Sposoby na silniejszy wzwód
14 marca, 2015

Sposoby na silniejszy wzwód

Tagi: , , , , , ,

avatar_99_page

Sposoby na mocniejszy wzwód

Znanych jest parę łatwych strategii, pozwalających wypracować mocniejszy wzwód. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie dostatecznie mocna albo jeżeli pragniesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak do tego dojść, to tu znajdziesz parę rozwiązań dla siebie.

Podajemy ci kilka łatwych rozwiązań, które pomogą ci wypracować mocniejszą erekcję, a co za tym idzie, silniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeśli taki jest właśnie twój plan, poniższe wskazówki z pewnością ci się przydadzą!

Zakaz palenia tytoniu

Bez dwóch zdań palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do istotnego viagra zmniejszenia rozmiarów twojego członka i jest jedną z decydujących przyczyn impotencji. Niespiesznie oraz stopniowo powoduje, iż wzwody są coraz słabsze. Rozwój blaszki miażdżycowej, która odkłada się w układzie krwionośnym człowieka, jest spowodowany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. Rezultat jest taki, że maleje transport krwi do penisa w czasie seksu. Jeżeli dotychczas nie myślałeś o rzuceniu palenia, być może perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Pozbądź się całej tkanki tłuszczowej

Nadmiar tkanki tłuszczowej w twoim ciele to fatalna okoliczność dla twojego wzwodu. Musisz zrzucić cały ten tłuszcz i musisz rozpocząć swój program odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tłuszczu oznacza nadmierne ilości cholesterolu w ciele, co w następnej kolejności powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza obniżoną zdolność wzwodu. Jeżeli jesteś osobą otyłą to wykazujesz również podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji i przyczynia się także do chorób naczyń krwionośnych. Ten stan może również wpływać na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może potencja być zwolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wywołuje zwiotczenie penisa. Nie chcesz być grubasem z miękkim penisem – zadbaj o swoją wagę.