Home / problemy z potencją / Skąd się biorą problemy ze wzwodem?
23 grudnia, 2014

Skąd się biorą problemy ze wzwodem?

Tagi: , , , ,

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Jak mówią statystyki problem ze wzwodem pojawia się raz na pięć stosunków, tym samym można przyjąć, że może się to przydarzyć przynajmniej raz w życiu każdego mężczyzny. Dowiedziono, że przyczyny braku erekcji są bardzo różne, inne w przypadku panów w wieku lat dwudziestu, a inne u 60-latka.
Wzwód pojawia się w momencie pobudzenia ośrodka erekcji, który zlokalizowany jest w rdzeniu kręgowym. Prącie napełnia się krwią, następuje wzwód. Kłopot ze wzwodem ma miejsce, gdy wzwód nie następuje w ogóle albo nie utrzymuje się wystarczająco długo, żeby dało się odbyć pełny stosunek. Mówi się o poważnym problemie ze wzwodem, kiedy komplikacja występuje co najmniej w 75% prób i utrzymuje się to przez długi czas. Chwilowa niedyspozycja nie musi wskazywać na problemy z potencją. Niżej przedstawiamy najczęstsze powody kłopotów ze wzwodem.
1.Zdenerwowanie i zmęczenie. W sytuacji, kiedy spędzamy znaczącą część dnia w pracy i żyjemy tylko i wyłącznie pracą, na wieczór możemy nie posiadać siły ani chęci na stosunek. Trzeba wówczas zadbać o niwelowanie momentów stresowych, relaks tani cialis i właściwe podejście do obowiązków w pracy.
2.Zaburzenia naczyń krwionośnych. Jeżeli w krwioobiegu organizmu zaczynają powstawać zaburzenia miażdżycowe, krew musi przeciskać się przez żyły z dużym trudem. Może to powodować zbyt mały napływ krwi do penisa i brak lub niepełną erekcję.
3.Nikotyna. Z analiz przeprowadzonych przez specjalistów jasno wynika, że wypalanie jednej paczki dziennie aż u 75% osób prowadzi do impotencji. Oprócz komplikacji z potencją nikotyna wpływa na mniejszą produkcję plemników, a dodatkowo ich słabszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie levitra tanio