Home / problemy z potencją / Przyczyny zaburzonej erekcji
8 stycznia, 2015

Przyczyny zaburzonej erekcji

Tagi: , , ,

2020-4611-ico-wu.jpg

Problemy ze wzwodem są intymnym problemem. W końcu potencja dla wielu jest synonimem ich sprawności seksualnej. To sprawia, że mężczyźni nie tylko nie pragną (nie umieją) mówić o tej komplikacji, ale nawet sami nie chcą się do tego przyznać. Zaburzenia wzwodu to poważny test dla każdego mężczyzny. Mimo to panowie powinni wiedzieć, że są to zaburzenia do wyleczenia. Wystarczy pokonać wstyd i zgłosić się do seksuologa. Zwiększenie erekcji jest możliwe.
1. Przyczyny kłopotów z erekcją
Kłopoty ze wzwodem, zaburzenia wytrysku to bardzo powtarzające się dolegliwości. Dotykają około 10 procent męskiej populacji. Dolegliwość narasta, bo powiększają się czynniki powodujące zaburzenia wzwodu. Notuje się rosnącą ilość zachorowań na
cialis cukrzycę, schorzenia układu sercowego oraz stany depresyjne. Zaburzenia wzwodu mogą obejmować facetów w dowolnym wieku. Różnorodne będą przyczyny zaburzeń.

U młodych panów, tj. przed trzydziestym rokiem życia dolegliwości najczęściej będą wynikać z podłoża psychologicznego. U nieco starszych mężczyzn problemy mogą być wynikiem niektórych dolegliwości. Nieprawidłowa erekcja lub jej niewystępowanie mogą być wywołane problemami naczyniowymi.
tekst dostepny na stronie tadalis