Home / problemy z potencją / Łatwe? To do dzieła, a raczej do sypialni!
25 lutego, 2015

Łatwe? To do dzieła, a raczej do sypialni!

Tagi: , , , , , ,

Apetyt na seks zależy głównie od naszego nastawienia – jeśli mamy motywację do przeprowadzenia zbliżenia, gwarantuje nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to istotne nie tylko dla dziewczyn!), doceniani przez partnerkę a sama działalność seksualna jest zgodna z naszymi upodobaniami, prawdopodobnie nic nie będzie przeszkodą żeby czerpać z niej jak największą satysfakcję. Jednak popęd seksualny, choć jest kwestią ducha, uzależniony jest również od potencjału organizmu. erekcja
Wskutek tego poza troską o stosowną oprawę zbliżenia, powinno się 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować zawczasu swój organizm, ażeby sprostał zadaniom, jakie chcemy przed nim postawić. Kluczowy jest sen, ruch, zdrowa odżywianie oraz ograniczenie używek (spożywanie zbyt dużej ilości kawy czy piwa działa niezwykle negatywnie na możliwości erekcji, nie istnieje też coś takiego jak bezpieczna liczba wypalanych papierosów – każda ilość obniża sprawność seksualną!).

Oprócz wypunktowanych w artykule sposobów, każdy z nas mógłby polecić kilka własnych, które sprawiają, iż ochota na seks wzrasta. Czy jest to nasz ukochany rodzaj odpoczynku, masaż, gorąca kąpiel: smakowanie pysznego i oryginalnego posiłku: miło i sielankowo lub dynamicznie oraz ekscytująco spędzony dzień, wyczekiwanie na realizację fantazji seksualnej uzgodnionej uprzednio z partnerką… Bez znaczenia jaki mamy sposób na zrelaksowanie się oraz bycie tu i teraz z partnerem/partnerką, ważne aby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj tania viagra