Home / problemy z potencją / Kamagra to rewolucyjny specyfik
5 grudnia, 2014

Kamagra to rewolucyjny specyfik

Tagi: , , ,

Największy rywal Viagry, tak o leku Kamagra powiadają nie tylko zawodowcy z dziedziny farmaceutyki, ale również sami mężczyźni. Kolejny lek, który stymuluje męskie predyspozycje, rozwiązując trudności z erekcją. Kamagra wyprodukowana przez firmę Ajanata Pharma to lek pod postacią tabletek powlekanych. Każda mała tabletka to 100 miligramów substancji aktywnej. W przypadku Kamagry, substancją czynną jest sildenafil (identyczny składnik, jak w przypadku Viagry). Sildenafil pod kreacją cytrynianu rozszerza naczynia krwionośne członka, poprawiając przepływ krwi oraz wzmagając popęd erotyczny.
Kamagra to rewolucyjny lek – obejmuje sprecyzowaną ilość substancji aktywnej, która pozwala na poprawę erekcji u każdego mężczyzny. Nie można jej stosować przy chorobach z sercem lub też układem krążenia. Kamagry nie wolno przyjmować też z innymi lekarstwami lub alkoholem. Jedną tabletkę trzeba przyjąć do pół godziny przed planowanym stosunkiem. Uwaga – alkohol oraz tłuste potrawy skutecznie obniżają efektywność leku, wskutek tego nie zaleca się mieszać Kamagry z tymi czynnikami ani innymi krzywdzącymi substancjami. Lek wolno przyjmować obojętnie od pory dnia – niemniej jednak przerwy pomiędzy przyjęciem leku muszą być co najmniej 24-godzinne.
Kamagra może powodować skutki uboczne. Zaczerwienienie skóry lub ewentualnie potliwość – to najczęstsze symptomy. Należy skonsultować się z lekarzem przed zażyciem tego leku. Co poniektóre osoby mają alergię na sildenafil – przed przyjęciem leku warto sprawdzić, czy organizm nie zareaguje nieprawidłowo na ten składnik.
Ważne – Kamagra nie zadziała bez stymulacji. Przed zainicjowaniem współżycia niezbędna jest gra wstępna. Kamagra działa do 6 godzin, zapewniając mężczyźnie pożądaną erekcję oraz wykluczając trudności z wczesnym wytryskiem. Lek ten pozostał szczegółowo sprawdzony przed dopuszczeniem do sprzedaży. Jeśli więc zachowamy ostrożność i zalecenia lekarzy, Kamagra skutecznie wyeliminuje kłopoty z erekcją. Gorąco zapraszamy do zakupu środka bez recepty. Ratunek dla Ciebie oraz każdego innego mężczyzny – specyfik jest już dostępny oraz czeka, aż go użyjesz.
tekst dostepny na stronie tania kamagra