Home / moda / Jak wyglądać na szczuplejszą?
28 maja, 2015

Jak wyglądać na szczuplejszą?

Tagi: , , ,

Nadwaga, zwłaszcza wśród pań, nigdy nie jest wskazana – w końcu niemalże każda z kobiet chce prezentować się w bardzo atrakcyjny sposób. Byłoby najlepiej, gdyby ukrywanie prawdziwej wagi przy pomocy odzieży nie miało w żadnym wypadku miejsca, przecież lepsza możliwość to zabranie się nareszcie za własną osobę, zrzucenie ponadlimitowych kilogramów, ale to zapewne jasne, że nie w dosłownie każdym przypadku jest to realne. Dlatego też bez wątpienia warto ubierać się w taki sposób, aby nie pokazywać tłuszczyku na udach, dużych pośladków bądź wypukłych bioder.
http://love-love24.com.pl/pol_m_Torebki-141.html
Najważniejsza rzecz to luźniejsze ubrania, które nie przylegają do naszego ciała. Najróżniejsze obcisłe bluzki czy spódniczki wyglądają bardzo seksownie, ale tylko i wyłącznie wtedy, kiedy kobieca sylwetka jest zbliżona do ideału. Naturalnie jest sporo pań bez niepotrzebnych kompleksów, które ubierają się tak jak tego chcą, lecz tutaj trzeba się skupić na takich kobietach, które być może nawet nie są zakompleksione, co po prostu nie chciałyby wszystkiego pokazywać. Zatem na jakiś czas trzeba schować głęboko w szafach obcisłe ubrania, ponieważ nie będą raczej nam do niczego potrzebne w najbliższych tygodniach.

Różnokolorowe ubrania to również zły pomysł. No co jak co, lecz brązowa spódniczka, czarne buty oraz powiedzmy biała bluzka zdecydowanie nie są dobrą kombinacją, bo po prostu powodują we wszystkich przypadkach nieinteresujący skutek. Tzn. prezentujemy się sporo grubiej niż jest to w świecie rzeczywistym. W przypadku butów nie liczy się tyle kolor, co po prostu obcas. Zatem warto unikać sandałów, obuwia na niskiej podeszwie – zabierają nam wzrost, to jeszcze w znacznym stopniu pogrubiają. Dużo bardziej odpowiednie są http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie-251.html
w naszym przypadku buty z obcasem.